Sonic Generations Unleashed Project

5.0

1

Sonic Unleashed on Generations'ın bütün seviyeleri

261.1k

Bu uygulamayı oyla

Sonic Generations Unleashed Project sizi Sonic Unleashed’den bir Xbox 360 oyununa kadar bilgisayarınızda yer alan tüm seviyelerin tadını çıkarmanıza olanak sağlayan Sonic Generations'ın bir modudur. Proje, yol boyunca oyunculara çok daha iyi oynama deneyimi sunabilmek için oyun içerisindeki bir çok küçük teknik problemi düzeltmiştir.

Bir oyuncu olarak, sınırsız çözünürlük, yüksek kalite yapı filtrelemesi ve saniyede 60 çerçevede (uygun bir cihazınızın olması koşulu ile) oynamak için destek alacaksınız. Başka bir deyişle, bir oyunun iyi bir bilgisayar versiyonundan bekleyebileceğiniz her türlü grafik avantaj mevcuttur.

Daha iyi özelliklere ek olarak bilgisayarların gücü sayesinde, Sonic Generations Unleashed Project, Sonic Unleashed’ın arkasındaki orijinal mekanizmadan çok daha iyi bir alternatif olan Sonic Generations’ın arkasındaki motoru kullanmaktadır. Bunun sonucunda daha iyi kontroller, daha akıcı animasyonlar ve başka faydaları da sunar.

Eğer bunlar yeterli değilse, Sonic Unleashed’in en az popüler olan öğeleri bu versiyonda silinmiştir böylece Werehog dönüşümlerini veya buna benzer hiçbir şeyle karşılaşmazsınız.

Grafikler söz konusu olduğunda, Sonic Generations Unleashed Project bu markada çok ender rastlanır bir kalite seviyesi sunmaktadır. Mükemmel şekilde tasarlanıp teknik yeteneklerle birleştirilme etkileyici sonuçlar vermekte ve hepsini tam hızda ekranınıza yansıtmaktadır.

Sonic Generations Unleashed Project, Sonic Generations’in eksiksiz bir modifikasyonu olup bir çok içeriği ücretsiz sunmaktadır. Birçok Sonic hayranı için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun.
Uptodown X